úvod » novinky » Novinka! Vodotěsná jeřábová váha

Novinka! Vodotěsná jeřábová váha

23.04.2014

Sortiment závěsných jeřábových vah jsme rozšířili o další novinku. Jedná se o vodotěsnou jeřábovou váhu OCS-SL, která má váživost 3 tuny, resp. 5 tun podle varianty.  Závěsná jeřábová váha OCS-SL (3T, 5T) určená pro přesné a stabilní vážení jak do vnitřních, tak do venkovních provozů.
Váha OCS-SL disponuje díky své vodotěsnosti krytím IP67 a váživostí 3 000 kg s dílkem 1 kg, resp. 5 000 kg s dílkem 2 kg podle varianty, kterou si vyberete. Závěsná jeřábová váha OCS-SL je osazena displejem s jasně svítícími červenými číslicemi s výškou 3 cm. Napájení je možné ze sítě 220 V, nebo prostřednictvím akumulátoru. Podle režimu práce je doba provozu 40 až 80 hodin.
Provedení pouzdra váhy je z hliníku a nosič zatížení je z nerezové oceli. Váha má také následující funkce: HOLD (zprůměrování hmotnosti při neustálení), indikace nízkého napětí akumulátoru, automatické vypnutí váhy a další. Váha je vybavena dálkovým ovládáním s dosahem do 10 metrů v přímé viditelnosti. Jeřábová váha OCS-SL zvládá pracovat v mokrém, suchém i prašném prostředí v rozsahu pracovních teplot -10°C až +40°C.

PROVINTER s.r.o.