úvod » novinky » Odolné váhy pro tržní prodej

Odolné váhy pro tržní prodej

10.04.2014

Odolná prodejní váha P-ACS-IPSezóna venkovního prodeje začíná. Proto přicházíme s nabídkou prodejní digitální váhy s výpočtem ceny P-ACS-IP. Tato váha disponuje krytím IP64, které ji předurčuje k použití při venkovním prodeji, protože odolává prašnému i vlhkému prostředí.
Prodejní digitální váhy s tímto typem krytím (IP64) jsou velmi oblíbené při prodeji ryb, pro zemědělce a prodej na různých trzích.
Prodejní váha P-ACS-IP je v nabídce ve dvou provedeních váživosti, a to 6 až 15 kg (s dílkem 2 g / 5 g) a 15 až 30 kg (s dílkem 5 g / 10 g). Tuto digitální prodejní váhu dodáváme cejchovanou (úředně ověřenou).
Napájení je možné použít buď prostřednictvím adaptéru 200 V nebo díky vestavěnému dobíjitelnému 5 V / 4A h akumulátoru. Velikost nerezové vážící plošinky je 330 x 230 mm (š x h). K dispozici jsou 3 přímo ve váze vestavěné standardně podsvícené LCD displeje, které ukazují hmotnost, cenu za kilogram a celkovou cenu, na straně prodejce i na straně zákazníka.
Vybavte se pro venkovní prodejní sezónu kvalitní a odolnou váhou, která odolá prachu a vodě (i stříkající). Takovou váhou je například prodejní váha P-ACS-IP.

PROVINTER s.r.o.